2.9 C
New York kenti
Pazar, Ocak 26, 2020
Ana Sayfa Yaşam Astroloji 20 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

20 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

20 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

20 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

En kötü sistemin bile, sistemsizlikten iyi olduğunu unutmamalısınız. Bu nedenle kesinlikle bir plan çerçevesinde, iş akışınızı kurmalısınız. İlişkinizde en büyük eksikliğiniz; onun adına bazı kararlar vermenizdir. Bir telefonla onun fikrini de alsanız, hiçbir şey olmayacak. Mekanik işlerde başarılı olmanız, sizi aceleci ve hızlı yapıyor. Küçük ev kazalarına her zaman müsaitsiniz.

20 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

Yaşamda inişler çıkışlar olabileceğini hiçbir zaman aklınızdan çıkarmayın. Ayrıca, bunun yeri ve zamanı konusunda da yargılarda bulunmayın. Ona göre hatalı olan her zaman sizsiniz. Bu; onun size olan sevgisinin derinliğinden kaynaklansa da, yıpranan siz oluyorsunuz. Bu kadar gerilimli olursanız çevrenizde hiçbir dostunuz kalmayacak. Biraz stres atmaya ihtiyacınız var.

20 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

Neyi, ne zaman ve nerede arayacağınızı bir bilebilseniz. Bu konulardaki sabırsızlığınızı yakınlarınıza yansıtarak onları huzursuz yapmayın. Karşıdan görüldüğü kadar samimi değilsiniz. İçinizde yaşattığınız bazı düşüncelerinizin esiri oluyor ve kendinize dönüyorsunuz.

20 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Geçmişle ilgili hesaplarınız yavaş yavaş güncelliğini yitiriyor. Zaten başka türlü olması da söz konusu değildi. Fazlasıyla bunların etkisi altında kaldınız. Kendi doğrularınız önemli olmalı fakat bunları gerçekleştirmek uğruna asıl dostlarınızı ihmal etmemelisiniz. Kendinize uygun zamanlarda onları arıyorsunuz. Kendinizi bunalıma sürüklemek için her şeyi yapıyorsunuz. Aşırı hassas yapınız sizi gün geçtikçe gerilimli yapıyor.

20 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Doğanızda olan liderlik özelliğiniz işinizde sizi başarılı kılabilir. Fakat, işiniz dışındaki konularda tepki aldığınız zamanlar oluyor. Birlikteliğinizde yaşadığınız son olayda, çevrenizin dolduruşlarına gelmeden kendinizle baş başa kalarak düşünmeye çalışın. Hatanın siz de olduğunu göreceksiniz. Dengesiz giden havalardan en çok siz etkileniyorsunuz. Yüksek ateşe meyilli bir yapınız var. Kendinizi üşütmemelisiniz.

20 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Güneş ve Merkür gezegeninden iyi etkiler alıyorsunuz. İşinizle ilgili olumlu bir haber alabilirsiniz. Bu konuda kazançlı çıkacaksınız. Duygusal yaşamınızda yalnızlığınızı yaşıyorsanız, yeni tanışacağınız kişiye ön yargılı yaklaşmayın. Ona biraz fırsat tanıyın. Birden kızabiliyorsunuz. Bu tür davranış şeklinin, sağlığınızı olumsuz etkilediğini asla unutmamalısınız.

20 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

Kendileri dışında gelişen olaylar konusunda insanların ne kadar kolay fikirler üretebildiğini ve eleştirici olduklarını görmek sizi çok şaşırtıyor. Kendinize dönük olacağınız ve yalnızlığı özlediğiniz bir gündesiniz. Böyle anlarınızda sevdiğiniz insanla bu duygularınızı paylaşmalısınız. Asabi olmak size yakışmıyor. Çevrenizde olumsuz gelişen olaylar sizi fazla etkilememeli. Daha rahat olmalısınız.

20 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Mars Gezegeninin etkisi nedeniyle iyi enerjiler alıyorsunuz. Arkadaşınızın yerine getirmesi gereken ve sizi de ilgilendiren konuda ısrarcı olun. Size göre onun tutarsız davranışları ilişkinizi zora sokuyor. Fakat, sizin de her konuda bazı şeyleri dikte etmeye çalışmanız da hoş değil. İnatçı yapınız yüzünden, sinir sisteminiz olumsuz çalışıyor. Hiçbir şekilde kaybetmek istemiyorsunuz.

20 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Her konuda çok hızlı davranıyorsunuz. Bu yapınızın genellikle size zarar verdiğini biliyorsunuz. Aceleciliğiniz nedeniyle unutkanlığınız da artıyor.  Şimdiye kadar yaşadıklarınızı bir kenara bırakmayı istiyorsunuz. Ama ne istediğinizi tam olarak siz de bilmiyorsunuz. Bildiğinizi sanarak, kendinizi kandırıyorsunuz. Kalp çarpıntılarına dikkat etmelisiniz. Yüksek dozda kafein almanız vücudunuzu zorluyor. Uykunuza dikkat etmelisiniz.

20 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Bugün iş yaşamınızda canlılık var. Bu sizin enerjiniz nedeniyle oluyor. Çünkü, gezegenler sizi bu konuda destekliyor. İyi giden işleriniz yüzünden, genellikle yaptığınız gibi onu ihmal etmeyin. Sonra, her ikinizin de suçu olmadan sanal sorunlar ortaya çıkıyor. Bugünlerde fazla hareketli bir tablo çiziyorsunuz. İşlerinizi yaparken kazalara sebebiyet verebilirsiniz.

20 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

Sizin fikrinizin önemli olduğu bir konuda kararınızı daha da fazla geciktirmeyin. Kafanızda somutlaşan kriterleriniz doğru. Bitmeye yüz tutan aşkınız da, sorumluluğu tamamen onun üzerine yıkmayın. Onu ilgisizlikle suçladığınız anlarda, sizin ne kadar ilgi gösterdiğinizi düşünün. Bugünlerde her olayın arkasında farklı neden arıyorsunuz. Bu kadar şüpheci olmamalısınız. Size yakışmıyor.

20 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Arkadaşlarınız, ufak tefek sorunların yanında sizi genellikle uyumlu biri olarak görüyor. Fakat, siz biraz daha cesaretle işin üzerine gitmelisiniz. Yeni bir ilişkinin başlangıcında olmanız sizi mutlu ediyor. Fakat, bir o kadar da gerginsiniz. Bırakın geçmişi, kaldığı yerde küllensin. Kinci değilsiniz ama hiçbir şeyi unutmuyor olmanız, çevrenizi sıkabilir.Tekrar cümlelerden vazgeçmelisiniz.

20 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

21 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Yorumcuhttp://www.kadinlarnette.com
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin virajlar almadan önce Astroloji haritanızı mutlaka iyi bilmelisiniz. Yıldızları geceden korkmayacak kadar çok sevenlerin adresi...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Increase your Endurance Through the Pilates Method

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

The Best of Vocal Deep House Chill Out Music Mix 2020

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Video Receipes: How to Make a Perfect Caffe Macchiato

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Alina Eremia – Poarta – Ma

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Recent Comments