2.9 C
New York kenti
Pazar, Ocak 26, 2020
Ana Sayfa Yaşam Astroloji 2 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

2 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

2 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

2 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Bulunduğunuz toplumda sizi üst seviyelere taşıyacak durumlara gelmeniz için, biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Ufkunuz oldukça açık. Her ikinizde yaptığınız saçma hareketlerin kapris olduğunu, birbirinize itiraf edemeyecek kadar gururlusunuz. Bu da işinizi zorlaştırıyor. Öfke içinde yaşamanın kimseye faydası olmamıştır. Sağlığınız olumsuz etkilediği zaman anlayacaksınız

2 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

Yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. Kafanızda her zaman, uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var. Sevginizi göstermekte hem cimrisiniz, hem de kıskanç ve izleyicisiniz. Bu çelişkiyi üzerinizden atmalısınız. Bütün gün kendinizi sıkıyor, gerilim içinde oluyorsunuz. Yaşama biraz daha doğal bakmalısınız. Olayları gelişigüzelliğine bırakın.

2 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

Özel hayatınızdaki ani değişimlerinizi, iş yerinizde göstermiyorsunuz. Olumlu veya olumsuz her şeyi oluruna bırakıyorsunuz. Hiç nedeni yok iken sevdiğiniz insana karşı düşmanca davranışlarda bulunuyorsunuz. Bu tür davranışlarınızla onun ruhsal dengesini etkiliyorsunuz. Kendinize dost sandığınız kişilerin davranışları, daha sonra nasıl da sinirlerinizi bozuyor. Partnerinizin söylediklerine hak vermelisiniz.

2 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Genellikle davrandığınız gibi, soğukkanlılığınızı bozmadan işlerinizi çözümleyebilirsiniz. Bugün, bu özelliğinizi ön plana çıkarmalısınız. Duygusal sorun yaşamamak adına aldığınız önlem, bir hayli işe yarıyor. Bu sayede, gereksiz insanları çevrenizden uzaklaştırmış oluyorsunuz. Herkes; sanki sizin hata yapmanızı bekliyor. Belki bu yüzden bazen sinirli ve asabi oluyorsunuz. Biraz eğlenmeye vakit ayırın.

2 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Yaşamınızın özelleriyle, günlük yaşadığınız ve rutin hale gelen genel işlerinizi birbirinden ayrı tutmaya çalışmanız, sizi her zaman bir adım önde yapıyor. O, istemeseniz de duygularını fark ettirmek için fırsat kolluyor. Siz de, onu biraz daha yakından tanımak için zaman ayırabilirsiniz. İnatçı yapınızı biliyor, fakat öfkelendiğiniz zaman kendinize hakim olamıyorsunuz. Gerçi, doğru bildiğinizden şaşmamanız da iyi bir huyunuz.

2 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Çevrenizdeki herkes, tutku derecesindeki işe bağlılığınızı takdir ediyor. Bu arada gizliden gizliye sizle rekabeti de elden bırakmıyorlar. Her gün aşkınızın günlük grafiği değişiyor. Gelişen olaylara göre, bu ilişkinin etkilenmesini engelleyin. Arabanızla kısa gezinti size iyi gelecek. Ancak, bu şekilde üzerinizdeki günlük yüklenmeleri pasif hale getirebilirsiniz.

2 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

Aile içinde ki küçük anlaşmazlıklar bile sizin iş motivasyonunuzu bozabiliyor. Olaylar kısa sürede eski rutin haline kavuşuyor. Bu yüzden rahat olun. Coşku duygusunun eksilmesi sizde gerilim yaratıyor. Zaman zaman yaşadığınız durgunluk, kafanızda soru işaretlerin oluşmasına sebep oluyor. Kafanıza taktığınız bir duygunuzun odaklaşması ile de yaşadığınız etkilenmeler, çevrenize karşı farklı davranışlar içine girmenize sebep oluyor.

2 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Hiçbir şeye ihtiyacınız olmadığı anlarda bile, siz çalışmadan mutlu olamıyorsunuz. Güven verici bir kişi olmak çoğu kez sizi yoruyor. Günlük iş hayatınızda aksayan bir problem olduğunda, önce iş diyerek onu ne kadar kırdığınızın farkında değilsiniz. Keyfiniz kaçtığı zaman da, paniğe kapılıyor ve gereksiz kuruntularla kendinizi dinlemeye başlıyorsunuz. Aslında sadece dinlenmeye ihtiyacınız var.

2 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Yeni konulara kendinizi hazır hissetmenize rağmen, çevre faktörlerinden etkileniyorsunuz. Her şeyin kendiliğinden gelmesini beklemeyin. Zevkleriniz, duygularınıza değil mantığınıza dayanır. Sevdiğiniz kişi, bu konuda sizinle aynı fikirde değil. O, sizden daha duygusal ve sizden ilgi bekliyor. Yaşamın olumlu-olumsuz her adımında kendinizle mücadele edecek bir konu buluyorsunuz. Oysa, bir çok konu sizin lehinize gelişiyor.

2 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Zor durumda kalan sizi arıyor ve buluyor. Onların her problemine koşmak sizi yormuyor, üstelik daha da mutlu ediyor. İş çevrenizde oldukça seviliyorsunuz. Onun istediği şey, ona karşı biraz daha romantik olmanızdır. Günlük hayatın getirdiği zorunlu ilgiler onu pek tatmin etmiyor. Karşınızdaki kişinin her söylediğini yanlış anlamayın. Bugün, çevrenize karşı daha sevecen tavırlarla yaklaşın.

2 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

İşinizle ilgili fazla sorumluluk almaktan kaçınır gibi bir haliniz var gibi görünseniz de, en çetrefil konulara da girmekten kendinizi sakınmıyorsunuz. Çok güçlü ve gizemli duygulara sahip olduğunuz için çevrenizi adeta aşkı çağırıyorsunuz. Bu yüzden etrafınızdaki abluka eksik olmuyor. Moralinizin çabuk bozulması halinde kendinizi hasta gibi hissediyorsunuz. Siz yoğun yüklü bir duygu selisiniz.

2 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İyice sinirlendiğiniz anlarda işlerinize küsüp, bir kenara bırakmayın. Bugün, buna benzer bir durum içinde olabilirsiniz. Duygularınızı, uzun yollar kat ettikten sonra netleştirirseniz sizin için daha iyi olacak. Sonu serüven olacak olaylara girmeyin. Ayak sorunları en çok şikayet ettiğiniz konuların başında geliyor. Akşam saatlerinde ılık su banyosu yaparak dinlendirin.

2 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

3 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Yorumcuhttp://www.kadinlarnette.com
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin virajlar almadan önce Astroloji haritanızı mutlaka iyi bilmelisiniz. Yıldızları geceden korkmayacak kadar çok sevenlerin adresi...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Increase your Endurance Through the Pilates Method

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

The Best of Vocal Deep House Chill Out Music Mix 2020

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Video Receipes: How to Make a Perfect Caffe Macchiato

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Alina Eremia – Poarta – Ma

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Recent Comments