2 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

0
489

GÖKYÜZÜN’DE YILDINIZ PARLASIN

Bugün Gökyüzünün Olumlu Enerjilerini almak, günün olumlaması ve esmasını ‘’Arzum Koyuncu‘’ sizin için hazırladı.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

2 Ekim Salı 2018

Okuduktan sonra ‘’EVET‘’ Diyenlere Gökyüzü’nün Olumlu Enerjileri Tarafımdan Yüklenecektir.

Bugün Ay Yengeç Burcuna giriyor, sabah saatlerinde işinizde üstlerinizle, evinizde beraber yaşadığınız büyükleriniz varsa onlarla gerilim yaşayabilirsiniz. 

Sabahleyin kendinizi toparlamakta güçlük çekebilirsiniz, eğer sevgilinizle beraber öğle saatlerinde görüşme yapacaksınız sözlerinize dikkat, mümkünse buluşmalarınızı öğleden sonraki saatlere kaydırın, bu saatler hem iş hem aşk için oldukça uygun, akşam saatlerine kadar zihnen çok daha akışta olup işlerimizi kolaylıkla yapabiliriz. Tüm işlerinizi mesai saatlerinde bitirmeye bırakın çünkü Ay akşam yedi dolaylarında boşluğa giriyor.

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir güne başlıyorum, hayatımda herşeyin iyi ve güzel olmasına izin veriyorum, koşulsuz sevgimle herşeyi kucaklıyorum, sağlıklı ve huzurluyum.

Ya Rahim(C.C) esmasını gün içersinde dilediğiniz kadar yahut 258 kere zikredebilirsiniz, Yüce Yaradan o kadar Rahim ki Merhametli, esirgeyen, koruyan, acıyan; Ahirette de yalnız mü’min kullarına keremiyle muamelede bulunan demektir. Ahirette sadece mü’minlere rahmet edecek olan. Varlıklar içinde seçtiklerine kendini tanıtan. Mahlukatına merhamet eden.. Bu zikre devam edenler şifa bulur, rızkı artar, mesleğinde yücelir.. 

Yüce Yaradan’ın Rahim kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Rahim‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum.

Yaradanım’ın ‘Rahim’ enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

2 Ekim 2018 günlük burç yorumu

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, çalışma arkadaşlarınızın yaşayacağı problemler sizi öfkelendirebilir. Sakinleşin bir de karşı tarafın gözünden olayları değerlendirin. Unutmayın herkes kendince haklıdır.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, uzak akrabalarınızla ilgili duyumlar alıcak ve halinize şükredeceksiniz. Çalışmalarınız üstleriniz tarafından takdir edilirken, bugünkü giyim stilinizle arkadaşlar arasında çok konuşulacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, bugün stresinizi alışveriş yaparak giderebilirsiniz, özellikle öznümüzde ki günlerde sevgilinizle katılacağınız bir davet için özel bir kıyafet satın alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, bugün biraz daha temponuzu arttırmalısınız, zira işlerinizi yetiştiremeyebilirsiniz biraz elinizi cep telefonunuzdan uzak tutun, kendinize vakit ayırın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, bazen işler umduğunuz gibi gitmeyebilir, herkes sizin gibi olsaydı herşey hayatınızda kolay olurdu ancak siz bir lider olarak bunlara alışmalısınız, hayatınızda hep düzeni bozan birileri olucak siz de başkalarının yaptığını düzelteceksiniz. Lider vasfınızla işlerin üstesinden geleceksiniz.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, bugün arkadaşlarınızla buluşarak hayatınızda yaşadıklarınızı anlatarak rahatlayacaksınız, böyle eski dostlara sahip olduğunuz için şükrederek buluştuğunuz noktadan ayrılırken dikkat edin bir eşyanızı kaybedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, bugün işinizle ilgili çok özel bir gün iş sahibi iseniz güzel bir kazanç, çalışan iseniz bir terfi yahut bir prim söz konusu, güzel günleri iyi değerlendirin.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bugünler sizin parladığınız günler yalnız bugün çalışma ofisinizi ziyaret eden bir arkadaşınızdan eski eş ya da erkek arkadaşınızla ilgili bir haber alabilirsiniz, üzülseniz de bu haberi dikkate almayınız, çünkü şansınız her açıdan bugünlerde güzel.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, arkadaşlarınızın dertlerini dinleyerek iyi ki böyle derdim yok dediğiniz bir gün yaşayacaksınız, rastlantılara dikkat edin derim çünkü karşı cinsle karşılaşmalarınız tesadüf olmaktan çıktı.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, toplantılarınızın yoğunluğu farketmeseniz de yoruluyorsunuz, kendinizi psikolojik olarak iyi hissettiğiniz bir gün ancak iş sonrası sosyalleşmeyi değil evde dinlenmeyi tercih ederseniz hafta sonuna doğru enerjiniz yüksek olucak.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, bu aralar ailenizde ki sağlık problemleri ve masrafaları düşünerek zihnen bunalsanız da, dışarı çevrenize karşı olumlu davranışınızla yakınlarınız tarafından takdir ediliyorsunuz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, zihnen kendinizi her an kötü birşey olabilir düşüncesiyle doldurduğunuzdan hayatınızda gelişen güzelliklerin farkına varamıyorsunuz, bakış açınızı olumluya çevirin derim.

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Astrolog

Arzum Koyuncu’nun Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

2 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.