2.9 C
New York kenti
Pazar, Ocak 26, 2020
Ana Sayfa Yaşam Astroloji 17 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

17 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

17 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

17 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Atılımlarınız için enerjinizin uygun olduğu bir gündesiniz. Görüşme yapacağınız konuda düşüncelerinizi sakin bir şekilde anlatın. Bilginiz olmadığı konularda bile iddialı konuşmanız, onun size karşı olan içsel tepkisini arttırıyor. Bırakın, biraz da o konuşsun. Enerjiniz ve zekanızın yüksek oluşu sizi fazla hareketli yapıyor. Fakat her an kaza yapmaya müsaitsiniz. Dikkatli olun.

17 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

Bugün, kendinizi tamamen işe vermelisiniz Çözmeye çalıştığınız meseleleriniz zamanla sizin lehinize dönecek. Bu yüzden gününüzü yaşayın. Ayrı yaşam şartlarından gelmiş olmanız nedeniyle sürekli aranızda tartışmalar oluyor. Olaya bu açıdan bakarsanız bazı sorunlarınızı çözebilirsiniz. Boğaz bölgeniz çok hassas. Zaman zaman ses kısıklığı yaşamak istemiyorsanız yüksek sesle konuşmayınız.

17 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

İş arkadaşlarınız arasında sevilen bir insansınız. Bazen, aceleci davranarak onları da panik içine sokuyorsunuz. Bugün, sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Grup içinde konuşkan bir yapınız olmasına rağmen, onunla tartışmanız gereken konularda yeterince derine inmiyorsunuz. Çok meraklı bir yapınız var. Sürekli araştırmak sizi yoruyor. Zihinsel dinlenmeye ihtiyacınız var. Kendinize vakit ayırmalısınız.

17 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

İşinizle ilgili savunduğunuz konularda yeterli doneleri de toplamalısınız. Bu şekilde yaşam sorunları sizi üzecek kadar güçlü olmayacak. Ona karşı sürekli pozitif davranmanız; ilişkinizin iyi olmasını sağlarken, zaman zaman kaprisli davranışları için ortam hazırlamış oluyorsunuz. Mide sorunları yaşamak istemiyorsanız, yediklerinize dikkat etmelisiniz. Bugün sebze ağırlıklı beslenmelisiniz.

17 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Çalışma hayatınızdaki yeni düzen arayışları içinde, bazı kişiler için hissettiklerinizde doğruluk payınız var. Fakat, direk olarak cephe almayın. Karşılıklı saygı ortamını inşa ederken; her ikinizin de koyduğu taşların uyumu çok önemli. Aksi taktirde istediğiniz ideal ortamı yaratamazsınız. Kulaklarınızla ilgili problemler yaşamak istemiyorsanız fazla gürültülü yerlere gitmemeli, sakin yerleri tercih etmelisiniz.

17 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Bugün, size yüklenen işlerin fazlalığından şikayet edebilirsiniz. Fakat, bu zemini kendinizin hazırladığını unutmayın.Kendisine uygun yaşam arkadaşı bulamayanlar için, coşkulu bir gün. Ancak, karşınıza çıkan kişiyi test ediyor gibi bir imaj yaratmayın. İş yerinizde fazla titiz ve yemek konusunda seçici olmanız yüzünden, çevreniz tarafından gizlice yargılanıyorsunuz.

17 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

Balık Burcunda ilerleyen Ay’ın etkisiyle gün içinde duygusallıklar yaşayabilirsiniz. Böyle günlerinizde yaşam pencereniz bütün güzelliklere açık oluyor. Sizi yakından etkilediğini sandığınız ve bu nedenle istemeden içinde olduğunuz olay; sadece onu ilgilendiriyor. Hiçbir şekilde yorum yapmayın. Fazla alkol almak size dokunuyor. Bugün gideceğiniz yerlerde dozu aşmamalısınız. Böbrekleriniz çok hassas.

17 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Gerçekleştirilmesi gereken işinizle ilgili bir konuda; uç noktalarda olabilecek en kötü şartları düşünmekten vazgeçin. Zaman kaybediyorsunuz. Sevdiğiniz insana karşı içten sevecen davranışlar göstermekten kaçınmayın. İsteklerinizi detaylı bir şekilde, gurur meselesi yapmadan ona açın. Bugün her konuda güçlü sezgilere sahip oluşunuz, sizi yoruyor. Çünkü alınganlığınız yine had safhada.

17 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Kendinizi yaratıcı olarak nitelendirmenizde haklısınız. Fakat, bazen ortaya konan işin de uzun süreli sabır gerektirebileceğini unutmayın. Partnerinize karşı sürekli özgürlüğünüzden dem vurmanızın da bir sınırı olmalı. Hiç beklemediğiniz anda geri dönüşü olmayacak olaylara neden olabilirsiniz. Artık uygun bir rejim yapmaya karar vermelisiniz.Yaz ayları henüz uzakta iken formunuza ancak kavuşursunuz.

17 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Merkür, motivasyon konusunda sizi desteklemeye devam ediyor. Bu nedenle işlerinizde olan performansınız gözle görülüyor. Sevdiğinizin sizinle konuşmak istediği konuda agresif olmayın. Olumsuz gördüğünüz yanları sakince anlatın. Bugünlerde Merkür’den olumlu etkiler alıyorsunuz. Yalnız hızlı hareket ederek kazalara sebebiyet vermemelisiniz.

17 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

Kafanızın içinden geçen o kadar çok konu var ki, hangi birini netleştireceğinizi şaşırıyorsunuz. En yakın arkadaşınızın desteğini alın. Partnerinizin size olan davranışlarında hissettiğiniz samimiyetsizlik, gerçekten onun suçu mu? Biraz daha paylaşımcı olmalısınız. Bazen yorulduğunuzu anlamıyor ve çevrenize isteksizce davranışlar gösteriyorsunuz. Enerjinizi dağıtmamalısınız.

17 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

İşinizle ilgili gezegen desteği sizden yana. Fakat, bu konudaki başarınız karşınıza çıkan fırsatlardan kendinize uygun olanını seçebilmenize bağlı. Kendi kurduğunuz dünyanızda mutlu olduğunu sanıyorsunuz fakat yaşam gerçekleri ile karşı karşıya kalınca da, ümitsizliğe kapılıyorsunuz. Güzelliklere aşırı düşkün olmanız, bugün sizin için olumlu olsa da, yemek konusunda dikkatli olmalısınız. Kilo alabilirsiniz.

17 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

18 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Yorumcuhttp://www.kadinlarnette.com
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin virajlar almadan önce Astroloji haritanızı mutlaka iyi bilmelisiniz. Yıldızları geceden korkmayacak kadar çok sevenlerin adresi...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Increase your Endurance Through the Pilates Method

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

The Best of Vocal Deep House Chill Out Music Mix 2020

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Video Receipes: How to Make a Perfect Caffe Macchiato

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Alina Eremia – Poarta – Ma

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Recent Comments