13 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

0
222

Bugün özgürlüğümüzü doya doya yaşama peşindeyiz. Günün ilk saatlerini iyi değerlendirmeye bakalım zira sonrasında kafamızı karıştıran gelişmeler olabilir. Adımlarımızı dikkatli atmalı, tercihlerimizi yaparken iki kere düşünmeliyiz.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

13 Ekim 2018 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Sabah saatlerinde enerjik ve hareketli olmana rağmen öğleden sonra kafan karışabilir ve kararsız kalabilirsin. Planların kontrolünde olmayan nedenlerden dolayı ertelenebilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde hayata daha iyimser gözlerle bakabilir, ilişkiler, ortaklıklar ya da iş birliklerinden destek alabilirsin.

13 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs) 

Bugün ödeme ve alacaklarında aksamalar yaşanabilir, beklediğin kazancı elde edememen kısa süreli şaşkınlığa neden olabilir. Fakat akrabalarından destek alarak, durumu kısa sürede toparlayabilirsin. Arkadaşlarınla yaptığın program ya da sosyal organizasyonlar seni finansal olarak zorlayabilir.

13 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran) 

Güne aldığın haberlerle heyecan ve neşe içinde başlasan bile bir süre sonra olaylar senin beklentilerini karşılamadığından hayal kırıklığı yaşayabilirsin. Fakat aşk hayatında olumlu gelişmeler oluşabilir, sosyal ve duygusal ilişkilerde daha aktif olabilir, şanslı olduğunu hissedebilirsin.

13 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Günün ilk yarısında işler planladığın gibi ilerlemeyebilir, görüş ve düşüncelerinden şüpheye düşebilirsin. Çabalarının boşa gittiğini düşünebilir ya da zamanını boşa harcayabilirsin. Fakat sonrasında sana keyif veren kişilerle bir araya gelebilir, aile ilişkilerinden mutluluk duyabilirsin.

13 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Bir amaç doğrultusunda güne başlasan bile hemen arkasından kararsız kalabilir, yönünü bulmakta zorlanabilirsin. Bir süre için gereksiz uğraşlar içinde olarak zaman kaybedebilirsin. Ancak akşam saatlerinde yakın çevrenle bir araya gelerek keyifli ortamlarda bulunabilirsin.

13 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Aile ya da ev için çaba sarf etmen kendi işlerini aksatmana yol açabilir. Kontrol edemediğin gelişmeler bir süre için hareket edememene, karar alamamana neden olabilir. Neyse ki yeteneklerini kullanarak, iş birliklerinin oluşmasına katkı sağlayabilir ve bundan fayda görebilirsin.

13 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim) 

Sabahın erken saatlerinde iyimserliğini koruyarak yola çıksan bile trafikte, görüşmelerde ve iletişiminde aksilikler ve karmaşa yaşanabilir. Ancak akşama doğru her şey bir düzene girebilir, kendini daha iyi ifade edebilir, sevdiklerinle buluşabilir, dostlarla sohbet etmekten keyif alabilirsin.

13 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Bugün yapacağın alış verişlerde yanılma payın çok yüksek olduğundan fazla açılmamalı, doğru dürüst araştırmadan harcama yapmamalısın. Hem zamanın hem de paran boşa gidebilir. Günün ilerleyen saatlerinde gizli ilişkiler ve kulislerden bilgi alabilir, şartları kendi lehine iyileştirebilirsin.

13 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Yaşamınla ilgili düzenlemeler yapmak isteyebilirsin fakat öğle saatlerindeki kararsızlığın zaman kaybına neden olabilir. Gerçekten ne istediğini keşfetmekte zorlanabilirsin. Günün ikinci yarısında ise arkadaş ortamında bulunmaktan keyif alabilir, sosyal ilişkilerini canlandırmak için organizasyonlara katılabilirsin.

13 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Güne belli bir hedefe varmak üzere başlasan bile sonrasında enerjin düşebilir, canın hiçbir şey yapmak istemeyebilir. Fakat iş ve sosyal hayatında yapman gerekenler olduğundan harekete geçmen gerekebilir. Sağlığına biraz daha özen göstermeli, sorumlulukların seni bunaltmasına izin vermemelisin.

13 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

İşler planladığın gibi gitmediğinde hemen vazgeçmemeli, sorumluluğu üstüne almalısın. Öğle saatlerinde yaşanan karmaşa akşama doğru geçecektir. Yabancı kültürlerden gelişen ilişkiler ufkunu genişletmene ve hayata bakış açının daha objektif ve iyimser olmasına neden olabilir.

13 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Günün ilk yarısında yapacağın toplantı ve görüşmelerden bir sonuç alamayabilir, gecikmelerden dolayı işlerini erteleyebilirsin. Fakat sonrasında hayatına derin paylaşımlarda bulunabileceğin ilişkiler girebilir, banka, kredi, nafaka, miras gibi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

13 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

13 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.