Ana Sayfa Yaşam Astroloji 12 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

12 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

12 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Bugün, başlangıçlar yapmak için, uygun bir gün değil. Sonradan yaşayacağınız değişimler sizi zor durumda bırakabilir. İsteklerinizde kararlı bir rotanız yok. Bu durumunuzla arkadaşlarınızı ve çevrenizi de zor pozisyonlara itiyorsunuz. Bırakın her şey kendi halinde kalsın. Nasıl olsa durumlar sizi aşıyor ve sinirlenmekten başka yapacak hiçbir şeyiniz yok.

12 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

Duygusal konularınızda mantığınızı ön plana koyarak, iş durumunuzu olumsuz etkilemeyin. Bu şekilde davranışlarınızda daha fazla efor sarf ediyorsunuz. O, sizin duygularınızın inceliği konusunda, sizin kadar hassas olmayabilir. Bu konuda daha geniş olun ve strese girmeyin. Sürekli her şeyi içinizde biriktirerek, bir yerlere ulaşamazsınız. Dengelerinizi yitirmek üzeresiniz. Daha esnek olmalısınız.

12 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

Arkadaş çevrenizle konuşmalarınızda; olaylara karşı tavizsiz davranıyor imajı vermeniz, daha sonraki süreçte sizi onlara karşı zor durumda bırakıyor. Ona karşı tavırlarınızda gösterdiğiniz içten duygularınız, onu pek etkilemiyor. Çünkü, önceki davranışlarınızla güveninizi sarstınız. Yapı olarak ince bir fiziğiniz olmasına rağmen, son günlerde yemek konusunda aşırıya kaçıyorsunuz. Dikkatli olun.

12 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Olayların maddi yönünü düşününce, gücenikliğiniz artıyor. Fakat, yine de işinizle ilgili veriminizi etkilemiyor. Onun size karşı olan hassasiyeti nedeniyle aranızdaki sorunlar eksik olmuyor. Ortak konularınızda fazla iddiacı oluyorsunuz. Önce rejiminize dikkat etmelisiniz. Kilo çabuk alıyor fakat iş vermeye gelince oldukça zorlanıyorsunuz.

12 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Bugün, arkadaşlarınızla bir arada eğlenceli saatler paylaşabilirsiniz. Size yabancı olan konuda fazla konuşmayarak, dinleyici olarak kalın. Aşkınızda, üstünlük savaşlarının gereksiz kayıplarını yaşıyorsunuz. Oysa, biraz alttan alsanız her şey yoluna girecek. Bugün hiddet size yakışmıyor. Ay Akrepte ilerlerken, alınganlık göstermeniz, geçici bir durum. Sakin olmaya çalışın.

12 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

Sevdiğiniz kişilerin davetine katılabilirsiniz. Yalnız, onların bu gününde anlamlı bir armağan almayı unutmayın. Onun size olan düşkünlüğüne, içten sözlerle karşılık verin. Beraberce gideceğiniz yerde, iş konularınızı unutun. İyi niyetinizin yanlış anlaşılması sizin suçunuz değil. Yalnız kalmak istemiyorsanız çevrenizi olduğunuz gibi kabul etmelisiniz.

12 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

Çevrenizdeki spekülasyonları önlemeye çalışırken, bariz bir şekilde hedeflerinizi belli etmeyin. Size gereksiz düşmanlar yaratıyor. Gün içinde sıkıntı yaratan meselelerinizi, partnerinizle paylaşın. Kendi içinize yönelik davranışlarınızla onu da üzüyorsunuz. Kendinize yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçisiniz. Bu durum sizi bunalıma sürükleyebilir. Yalnız kalmaya ihtiyacınız var.

12 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

İsteklerinizle ilgili arkadaşınızdan alacağınız destek sizi mutlu edecek. Ortak ürettiğiniz fikirler, bu konuda başarıyı gündeme getirecek. Karşı cinsle olan ilişkilerinizde kalıcılığı sağlamakta zorluk çekiyor olmanız, fevri davranışlarınızdan kaynaklanıyor. Kıskançlık duygularınızı biraz dizginlemelisiniz. Onula her tartıştığınızda, sinir gerginliğiniz artıyor.

12 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Bugün, dikkatsizce sarf edeceğiniz sözler yanınızdakileri üzebilir. Zaten, konuyla ilginiz de yok. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Sevdiğinizle olan ilişkinizde mantıklı adımlar atmaya çalışıyorsunuz fakat, kısa bir süre içinde sinirli tavırlar içine girerek ortamı gerginleştiriyorsunuz. Tipinizle ilgili değişimlere hazır olduğunuz bu günlerde, aşırıya kaçmadan bu değişimleri yaşasanız iyi olur.

12 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

İşinizle ilgili olan arzularınızın yansımaları; bugün sizi etkisi altına alarak, sabırsız tavırlar içine girmenize neden olabilir. Merkür’ün etkisi nedeniyle partnerinizle sevgi dolu hoş saatler geçirebilirsiniz. Siz de coşkulu duygularınıza şaşıracaksınız. Bugünlerde kafanızın karışıklığı yüzünden her şeyi unutuyorsunuz. Özellikle işinizle ilgili randevularınıza gecikmemelisiniz.

12 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

Bugün, işinizle ilgili kafanıza taktığınız bir olay sizi meşgul edecek. Çevrenizde gelişen diğer olaylar da size bunu unutturmayacak. Bugün, geçmişe olan özlemleriniz içinizde burukluk yaratabilir. Fazla da kafanızda büyütmeyin. Çünkü, size faydası olamayacak kadar geride kaldı. Ayak bileklerinizle ilgili problemler yaşamak istemiyorsanız, moda diye sizi zorlayan modellerden vazgeçmelisiniz.

12 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Bugün, gezegenlerin etkisiyle daha olumlu davranışlar içinde olacaksınız. Aile içi yakınlarınızla bir arada olmalısınız. Duygusallığınızla ilgili başınız her zaman dertte. Fakat, bazı şeylerin değerini iş işten geçtikten sonra anlıyorsunuz. Venüs burcunuza girmesiyle iştahınızda gözle görülür bir artış var. Kilo problemi yaşmak istemiyorsanız dikkatli olmalısınız.

12 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

13 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Yorumcuhttp://www.kadinlarnette.com
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin virajlar almadan önce Astroloji haritanızı mutlaka iyi bilmelisiniz. Yıldızları geceden korkmayacak kadar çok sevenlerin adresi...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Urban Kitchen with Granite Tops, Exposed Bulb Lights and Island

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

How To Use Basic Design Principles To Decorate Your Home

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Patricia Urquiola Coats Transparent Glas Tables for Livings

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Another Big Apartment Project Slated for Broad Ripple Company

We woke reasonably late following the feast and free flowing wine the night before. After gathering ourselves and our packs, we...

Recent Comments