12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

0
293

12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Bugün beklentilerimizi düşük tutmalı, abartılı davranışlardan olabildiğince kaçınmalıyız. Start verdiğimiz konularda eksiklerimizi belirlemeli ve yeni girişimler için gerekli araştırmaları yapmalıyız. Sağduyulu davranmalı, güç savaşlarını ve içsel çekişmeleri çözüme ulaştırmak için çaba sarf etmeliyiz. Eğer aklımızı  kurcalayan konularından üstesinden gelebilirsek hayata daha iyimser gözlerle bakma şansı bulabiliriz.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, 12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

12 Ekim 2018 Koç Burcu Yorumları ( 21 Mart- 20 Nisan)

Bugün arkadaşlık duygularınız ön planda olacak. Kendinize ve çevrenize güveniyorsunuz. Ay’ın bulunduğu konum, orijinal düşünceler içinde olduğunuzu gösteriyor. Sizi bu yönde destekleyen kişilerle birlikte olmaktan keyif alıyorsunuz. Finans konularında ise yavaşlayan şartlar konusunda temkinli ve ölçülü gidiyorsunuz.

12 Ekim 2018 Boğa Burcu Yorumları ( 21 Nisan- 20 Mayıs) 

Esnek düşünceler içinde olmanız rağmen, bugün herkesi şaşırtan bir tutum içindesiniz. Çevrenize karşı sessiz fakat temkinli davranıyorsunuz. Araştırmacı yönünüzün atakta olması nedeniyle, sizden saklanan bazı sırları öğrenebilirsiniz Partnerinizle aranızda güçlü bir cinsel çekim oluşabilir. Özel duygularınız ön plana çıkacak.

12 Ekim 2018 İkizler Burcu Yorumları ( 22 Mayıs- 21 Haziran) 

Bugün Mars bilinçaltınızı etkilerken, karışık duygular içindesiniz. Takıntılarınız yüzünden her şeyi çok fazla irdeleyebilirsiniz. İdeallerinizin biraz farklı bir konumda olması nedeniyle, çevrenize kendinizi anlatma konusunda zorlanabilir, bazı konularda karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Değer yargılarınızı gözden geçirmelisiniz.

12 Ekim 2018 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

Partnerinizle duygusal bağlarınızın güçlü olmasına rağmen, arkadaşlarınızla aykırı düşünceler içinde olabilirsiniz. Bugün katılacağınız ortamlarda isteklerinizde direnmemeli ve fikirlerinizi kendinize saklamalısınız. Düşüncelerinizi açıklarken, farklı bir üslup kullanmanız, sizi anlaşılmaz bir kişi yapabiliyor. Sağlık konusunda enerjinize yüklenmemelisiniz.

12 Ekim 2018 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Güçlü arzularınız olmasına rağmen, bugün duygularınız ve hırslarınızı bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Ay karşıt burcunuz Kova’da ilerliyor ve partnerinizin size olan duygularından emin olmak istiyorsunuz. Birlikteliklerinizde önemli aşamalar kaydedebilmek için gerekli cesareti bulmamanız için neden yok.

12 Ekim 2018 Başak Burcu Yorumları ( 24 Ağustos- 23 Eylül)

Sezgileriniz oldukça güçlü. Yönetici gezegeniniz Merkür, Akrep’te ilerliyor ve sözlerinizin anlamlı ve gizemli olmasına neden oluyor. Konuştuğunuz her şeyin altında gizli nedenler aranmasını istemiyorsanız, daha net olmayı denemekten başka çareniz yok. Yanınızda çalışan kişilerin duygusal sorunlarından etkilenebilirsiniz.

12 Ekim 2018 Terazi Burcu Yorumları ( 24 Eylül – 23 Ekim) 

Kısa yollarla ilgili ilginç planlarınız var. Bazı dostlarınıza sürpriz hazırlayabilir onlarla ortak çalışmalar içine girebilirsiniz. İdeallerinizde ısrarcı davranmanız sizi istediğiniz noktalara getirecektir. Bugün bulunduğunuz ortamlarda duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Kendinizi anlatmaktan hoşlanmayacağınız bir gün.

12 Ekim 2018 Akrep Burcu Yorumları ( 24 Ekim -22 Kasım)

Merkür burcunuzda ilerliyor ve Kova’da ilerleyen Ay’dan olumlu etkileşim alıyorsunuz. Sabit yapınızın daha da kemikleşmesi ve düşüncelerinizden taviz vermeyişiniz sizin için önemli bir vurgu oluşturuyor. Bugün aileniz ve sevdiklerinizle inatlaşabilir ve onların isteklerine ters düşebilirsiniz. Olayları daha fazla büyütmemenizde fayda var.

12 Ekim 2018 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Arkadaşlarınızı arama ihtiyacı içindesiniz. Gücü seviyor ve özel dostlarınızı ihmal etmek istemiyorsunuz. Onlarla ortak çalışmalar için bazı planlarınız var ve çevresel koşullarında aynı paralellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Venüs burcunuzda ilerlerken, uçuk düşünceler içinde olacak ve oldukça ilgi göreceksiniz.

12 Ekim 2018 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Bugün özel konuların yer aldığı ve kafanızda şekillendirdiğiniz çalışmaların ön aşamasında bir çalışma sergiliyor ve sadece kendinize güvenmek istiyorsunuz. Venüs bilinçaltı evinizde ilerlerken, özel zevkler konusunda gizlilikler söz konusu olabilir. Duygularınızı kolay ifade edemeyeceğiniz bir gün içindesiniz.

12 Ekim 2018 Kova Burcu Yorumları ( 21 Ocak- 18 Şubat)

Ay burcunuzda ilerliyor. Yaşam gücünüzün yüksek olduğu bir gün. ortak ilişkilerinize güçlü bir bakış açısı ile yaklaşmanız, çevrenizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Bilinçaltınızda düşündüğünüz fikirleri uygulama alanına geçmeden önce, ortak çalışma içinde olduğunuz kişilerin de fikrini almak zorundasınız.

12 Ekim 2018 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Özel duygularınız ön plana çıkarken, engellere karşı tepki oluşturabiliyorsunuz. Bugün hızlı düşüneceğiniz konular gündeme gelecek. Venüs tepe evinizde ilerlerken, kişisel hırslarınızı öylesine güzel sunuyorsunuz ki, isteklerinizi kabul etmemek imkansız gibi bir şey. Hızlı düşünüyor ve planlarınızı güçlü bir şekilde yaşama geçirmek istiyorsunuz.

12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

12 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.