10 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

0
455

10 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor? Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

10 Ocak 2019 Koç Burcu Yorumları (21 Mart- 20 Nisan)

Marstan güçlü etkiler almanız sizi çevrenizde cazip kılıyor. Etrafınızdaki kişiler arkanızdan gıpta ile konuşuyor. Değerinizin farkında olmalısınız. Onun davranış şeklini merak etmenize rağmen, gururunuzdan ödün vermeden hareket etmeniz büyük başarı. Takdire layıksınız. Kendinizle verdiğiniz iç savaşlar yüzünden, sinir sisteminiz zayıf düşüyor.Olayları kendi haline bırakmalısınız.

10 Ocak 2019 Boğa Burcu Yorumları (21 Nisan- 20 Mayıs) 

Sakin yapınızın altında yatan fırtınalar, sizi yorgun düşürüyor. Olaylara akıcılık getirmek için, oldukça yoğun bir çaba gösteriyorsunuz. Duygusal ilişkilerinizde kendinizi frenlemekte zorlanıyorsunuz. Bugün eski olayları gündeme getirmekten kaçınmalısınız. Sağlığınız konusunda çeşitli endişeleriniz var. Fakat yine de kendinizi her konuda ihmal ediyorsunuz.. Önce sigarayı bırakmalısınız.

10 Ocak 2019 İkizler Burcu Yorumları (22 Mayıs- 21 Haziran) 

Değişken yapınızın altında yatan sevimli tavırlarınız, size kızanları bile yatıştırıyor. Bugün biraz daha kendinizi işinize vermelisiniz. İlişkilerinizde sevgisel davranışlarınızı bir türlü karşı tarafa yansıtmayı beceremiyor ve sürekli ilgisizlikle suçlanıyorsunuz. Her konuda konuşmak zorunda değilsiniz. Bu tür bir davranış şekli ile birlikte gelen hatalar nedeniyle strese girmenin anlamı yok.

10 Ocak 2019 Yengeç Burcu Yorumları (22 Haziran- 23 Temmuz) 

İşinizle ilgili kısa yolculuklar söz konusu olmasına rağmen, bir türlü özel işlerinizden vakit bulamıyor ve sürekli hayıflanıyorsunuz. Gereksiz bir alınganlık sergileyerek, ilişkinde yarattığınız sorunları bir an önce bertaraf etmelisiniz. İlişkiniz tehlikeye girecek. Öğünlerinizde tuz oranına dikkat etmekten öte, kendinize sıkı bir disiplin uygulamalısınız. Uzun dönemde zararını görebilirsiniz.

10 Ocak 2019 Aslan Burcu Yorumları (24 Temmuz- 23 Ağustos) 

Çalışma arkadaşlarınızın sizin hakkınızda ortak aldıkları karar, sizin ben merkezci haliniz. Samimiyetinize onları inandırmanız gerekiyor. İlişkinizde coşmak size yaramıyor. Ona verdiğiniz sözleri bir an önce yerine getirmelisiniz. Sizden ilgi beklediğini unutmamalısınız. Gittiğiniz yerde size söylenen tatlı sözlere çok çabuk kapılıyorsunuz. Bu nedenle bir çok kez kayıplar ve stresli anlar yaşıyorsunuz.

10 Ocak 2019 Başak Burcu Yorumları (24 Ağustos- 23 Eylül)

İşinizle ilgili hiçbir şeyi hafife almıyorsunuz. Bugün oldukça detaylı çalışarak sağlıklı sonuçlar almaya çalışacaksınız.Sonuç sizin lehinize gelişecek. O fazla ihmal edildiğini iddia ediyor, siz inkar ediyorsunuz. Oysa çalışırken zamanın nasıl geçtiğini farkında bile değilsiniz. Öğünlerinizde hububat tarzı yiyeceklere ağırlık veriyorsunuz. Bu konuda biraz daha kendinizi frenleyin. Kilo konusunda sonradan zorlanıyorsunuz.

10 Ocak 2019 Terazi Burcu Yorumları (24 Eylül – 23 Ekim) 

İlişkilerinizde sakinlikten yana olup en küçük bir karışıklıkta aklınız karışıyor. Bugün çevrenizin sorunlarıyla uğraşabilirsiniz. İlişkinizde kendinize yönelik yaşamak isteseniz de, sevdiğiniz kişi bu konuda şikayetçi. Çünkü o, daha çok ilgi bekliyor. Gece yaşamınızdan hoşlanıyorsunuz. Arkadaşlarınızla akşam yemeklerinde birlikte olmak ve birer duble bir şeyler içmek iyi geliyor.

10 Ocak 2019 Akrep Burcu Yorumları (24 Ekim -22 Kasım)

Baskıya gelemediğiniz gibi işinize karışan kişilere karşı tepkilisiniz. Bugün yanız kalıp ayrıntılı düşünmeye ihtiyacınız var. Sevdiğiniz kişi ne yapsa, sizden kaçması mümkün değil. Onun her tavrından farklı bir anlam çıkarmanız ilişkinizi olumsuz etkiliyor. Suskun bir uyanıklığın içinde, sizin aleyhinize çalıştığını düşündüğünüz kişiye karşı kin duyguları beslemeyin.

10 Ocak 2019 Yay Burcu Yorumları (23 Kasım-21 Aralık)

Çalışma hayatınızda sürekli bir şekilde yeniliğe ihtiyaç duymanız sizi farklı ve araştırmacı kılıyor. Öğrenmeyi seviyorsunuz. Sevdiğiniz kişi ile süren problemlerinizin altında yatan önemli bir şey yok. Siz sadece daha sabit olmalı, ve uçarılığı bırakmalısınız. Beslenme konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Her öğün yemekten vazgeçiyor sonra yeniden unutuyorsunuz.

10 Ocak 2019 Oğlak Burcu Yorumları (22 Aralık- 20 Ocak) 

Çalışma yaşantınızda sürekli sorumluluk yüklenmek sizi yorsa da, bundan büyük bir keyif alıyorsunuz.. Bugün daha rahat çalışmalısınız. Venüs gezegeninden olumlu etkiler almaya başladınız. Karşı cinsin yoğun ilgisini üzerinizde hissetmeniz gururunuzu okşuyor. Bugünlerde sakin yapınızla dikkat çekiyorsunuz. Harcamalarınızda ailenizle ilgili harcamalarınızda artış olabilir.

10 Ocak 2019 Kova Burcu Yorumları (21 Ocak- 18 Şubat)

Çevrenizi tenkit etmek konusunda biraz acele ediyor ve sonra yanıldığınızı görmek sizi üzüyor. Bugün tanışacağınız kişilere şans vermelisiniz. Yaşantınıza hiç kimsenin karışmasını istemiyor ve küçücük bir baskı karşısında bile kıyametleri koparıyorsunuz. Yardımsever ve merhamet yönü ağır basan yapınızla örnek tavırlar sergiliyorsunuz. Fakat, bazen aşırı derecede kendinizi üzüyorsunuz.

10 Ocak 2019 Balık Burcu Yorumları (19 Şubat – 20 Mart)

Çalışma hayatınızda şartları kendiniz belirlemek istiyorsunuz. Oysa uyum göstermeniz gereken öyle çok olay var ki. İlişkinizde her şey sizin istediğiniz tarzda gitmeyebilir. Olaylara fazla hakim olmak isteyişiniz sizi olumsuz yapıyor. Yaşamla başa çıkma konusundaki cesaret duygunuzu sürekli beslemelisiniz. Kolaylıkla yitirdiğiniz motivasyonunuzu bu şekilde regüle edebilirsiniz.

10 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumları size ve gününüze güzellikler getirsin.

Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

11 Ocak 2019 Günlük Burç Yorumu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.