1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

0
643

GÖKYÜZÜN’DE YILDINIZ PARLASIN

Bugün Gökyüzünün Olumlu Enerjilerini almak, günün olumlaması ve esmasını ‘’Arzum Koyuncu‘’ sizin için hazırladı.

Bugün Gökyüzü size nasıl bir enerji yolluyor?

Burcunuzu bugün neler bekliyor?

Siz Astroloji ve kişisel gelişim severlere bilgi veren yazımızda, burcunuzun günlük yorumlarını sırayla bulabilirsiniz.

1 Ekim Pazartesi 2018

Okuduktan sonra ‘’EVET‘’ Diyenlere Gökyüzü’nün Olumlu Enerjileri Tarafımdan Yüklenecektir.

Bugün Ay boşlukta haftaya başlıyoruz, özellikle dönüşümün gezegeni Pluto direk seyre geçerken, çarpıcı ve sarsıcı olaylarla karşılaşabiliriz, bu yüzden gün içersinde yarım kalan işlerinizi tamamlayarak, ötelemeyerek, gerçeklerle yüzleşerek organize olun, akşam Ay Yengeç Burcuna giriyor, anne şefkatini, sıcaklığına ihtiyaç duyacağımız, nostalji yapacağımız saatler..

Sabahları kalktığınızda ‘’Bugün yeni bir hafta yeni bir güne başlıyorum, hayatımda herşeyin iyi ve güzel olmasına izin veriyorum, koşulsuz sevgimle herşeyi kucaklıyorum, sağlıklı ve huzurluyum.

Ya Rahim(C.C) esmasını gün içersinde dilediğiniz kadar yahut 258 kere zikredebilirsiniz, Yüce Yaradan o kadar Rahim ki Merhametli, esirgeyen, koruyan, acıyan. Ahirette de yalnız mü’min kullarına keremiyle muamelede bulunan demektir. 

Ahirette sadece mü’minlere rahmet edecek olan. Varlıklar içinde seçtiklerine kendini tanıtan. Mahlukatına merhamet eden.. Bu zikre devam edenler şifa bulur, rızkı artar, mesleğinde yücelir.. Yüce Yaradan’ın Rahim kaynağına bağlanıyorum, Yüce Yaradanım’ın ‘’Rahim‘’ enerjisini şimdi zihnimde ve kalbimde farkındalıkla kabul ve idrak ediyorum. 

Yaradanım’ın Rahim enerjisiyle ben ve tüm sevdiklerim şifa bulur, rızkları açılır, duaları kabul olur.

1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar, çalışmalarınızın karşılığını alacağınız gün bugündür, eğer çalışmalarınız da etik davrandıysanız, işlerinizde güzel dönüşümler yaşayacak ayrıca ortak iş yaptığınız kimselerden yana maddi destek de görebilirsiniz.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar, yakın akrabalarınızdan göreceğiniz maddi destek belki uzun zamandan beri beklediğiniz mahkemelerle ilgili sonuçlar alabilirsiniz. Sabrınız ve çalışkanlığınızın karşılığını alacaksınız.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler, anneniz ya da bir o kadar yakınlarınızın sağlığına dikkat ediniz, kontrolleri varsa ihmal etmeyiniz, grip aşılarını vurdurunuz. İş yerinizde aksilikler oluşabilir ancak eşiniz ve ailenizden alacağınız destekle her işin üstesinden geliyorsunuz.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler, biraz daha gerçekçi olma zamanı hemen herşey bir anda gerçekleşmiyor, dünya bile yedi günde Allah yaratmış, o yüzden senin görevin çalışmalarını eğlenceye çevirerek bir rutine oturtman sonra yüzü gülen sen olacaksın.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar, işle ev arasında rutininiz devam ediyor, eşiniz veya sevgilinizle eski bir konu üzerinde yoğunlaşabilir ve sonrasında tartışabilirsiniz. Yanlız bu tartışma ya aranızı daha iyileştirecek ya da sizi birbirinizden uzaklaştıracaktır. O yüzden karşınızdakinin yerine kendinizi koyarak davranın.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, iş yerinde ani çıkarmalar olabilir, sevdiğiniz yandaşlarınızı kaybedebilirsiniz, üzülmeyiniz bir kapı kapanırken diğeri açılır. Odağınız bu aralar kendiniz olsun özellikle soğuk algınlığına dikkat ediniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler, işinizle ilgili güzel sonuçlar alabilirsiniz, ikili ilişkilerde bir karar aşamasındasınız, tamam mı devam mı der gibisiniz, eğer karar verecek sizseniz evliliğe adıma atabilirsiniz, yok karşı tarafsa teklifleri bekleyin derim.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler, bir iş gezisi yapabilir ve o gezinin neticesinde çok karlı bir sözleşme yapabilirsiniz. Zihinsel olarak çok aktifsiniz, yalnız dinginleşmekte fayda var ve olumlu düşünmeyi kendinize görev edinin ki karşınıza güzel şeyler çıksın aksi halde bu da mı benim başıma geldi diyebilirsiniz. İyi düşünün.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar, destekçiniz olan bir bayanın sayesinde her işinizin üstesinden gelerek rahata eriyorsunuz. Biraz kendinizi yorgun hissetseniz çalışanın elması kızarır, ani masraf ve stresden kaçının derim.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar, her ne kadar işyerindeki şartlarınız ağır olsa da siz üstesinden gelebiliyorsunuz, ancak sizin gibi olmayan sevdiğiniz bir arkadaşınızın işinden ayrıldığını duyabilirsiniz. Üzülmeyiniz, arkadaşınıza destek olarak hatta bir takım yerlere yönlendirmeler de bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar, nafaka yahut mirasla ilgili mahkeme sonuçları alabilirsiniz, resmi işlerle uğraşacağınız bugünde, doğal besinlerle bağışıklık sisteminizi güçlendirmenizi öneririm, baba ya da erkek kardeşlerinizle ilgili bir sağlık sorunu duyumu alabilirsiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar, şehir dışında oturan akrabalarınızdan alacağınız haberler var, bu aralar sonbahar depresyonuna girmemek için kendinizi motive etmelisiniz. Şükür ve dua sizin en büyük yardımcınızdır, bunlara sarılın ve haftaya güzel başlayın.

İlahi Olan Aşk’da Buluşmak Dileğiyle,

Arzum Koyuncu

Kişisel Dönüşüm Uzmanı

Astrolog

Arzum Koyuncu’nun Günlük Burç Yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

1 Ekim 2018 Günlük Burç Yorumu

Sizce Yorumunuz Nedir ?

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.